11. září: Explozivní důkazy – výpovědi expertů

AE911Truth má čest vydat mezinárodní edici “11. září: Explozivní důkazy – výpovědi expertů” (“9/11: Explosive Evidence – Experts Speak Out”). V tomto filmu vice než 40 odborníků představuje důkazy, které boří mýty opředené kolem 11. září. Jde o odborníky z oborů stavitelství, projekanty výškových budov, fyziky, chemiky, hasiče, metalurgy a o odborníky na demolice. Byl přeložen do mnoha jazyků, včetně češtiny.

Na mnoha příkladech, následujících jeden za druhým, “Výpovědi expertů“ zajisté poskytnou všem zvídavým poctivé odopvědi a závěry týkající se destrukce mrakodrapů Světového obchodního centra dne 11. září, seriózně přehodnotí oficiální vládní konspirační teorii a posoudí obrovské dopady těchto vědecky zjištěných důkazů. Připomene význam zahájení skutečného vyšetřování a smysl úsilí o dosažení tohoto cíle.

V návaznosti na rohovory s technickými odborníky, kteří poskytují drtivé důkazy o Světovém obchodním centru, jsou ve filmu obsaženy rozhovory s několika psychology, kteří pomáhají formulovat problémy, s nimiž se potýká mnoho lidí při střetu s negativními důsledky fyzických důkazů a snaze vyrovnat se s nově poznanou skutečností.

V poslední části “Výpovědí expertů” vystupují čtyři pozůstalí po obětech z 11. září, jejichž pohnuté osudy a snaha o dosažení spravedlnosti pro své blízké, nás všechny podněcují k většímu úsilí zpřístupnit pravdu netečné, dřímající veřejnosti.

“AE911Truth je povzbuzena nadšeným ohlasem, které toto důležité dílo vyvolalo. Očekáváme, že tento film bude v příštích desetiletích používán aktivisty za pravdu o 11. září po celém světě.”
- Richard Gage, AIA, zakladatel AE911Truth

 

 

 

Stažení MP4& ISO za 9.96$

Získejte “9/11: Explosive Evidence – Experts Speak Out” ve formátu MP4 a podívejte se na něj ve svém počítači.

Zakoupení DVD v obalu za 18.95$

Zakoupit DVD  

Získejte DVD “11. září: Explozivní důkazy – výpovědi expertů” (“9/11: Explosive Evidence - Experts Speak Out”) přeložený do 17 jazyků, včetně češtiny s prezentací důkazů více než 40 odborníky z příbuzných oborů. Dozvíte se od nich, proč patří mezi vice než milion lidí, zpochybňujících způsob, jakým došlo ke zjevně explozivnímu zničení tří mrakodrapů Světového obchodního centra, a proč požadují nové vyšetřování.

Obsahuje i populární 15 minutové mini-video “Pátrání po záhadě budovy č. 7” (“Solving the Mystery of WTC 7”), s komentářem Eda Asnera.

Zakoupit DVD

Our movie website 911expertsspeakout.org

 

 


AE911Truth.org website