9/11: Explosive Evidence – Experts Speak Out

AE911Truth z dumą prezentuje “9/11: Explosive Evidence – Experts Speak Out”. Ten film pokazuje wstrząsające dowody przedstawione przez 40 ekspertów od konstrukcji budynków, projektantów wysokościowców, fizyków budowli, chemików, strażaków, metalurgów oraz ekspertów ds. rozbiórek. Został on przetłumaczony na wiele języków w tym polski w postaci napisów do angielskiego oryginału.

Każdy z prezentowanych przykładów w “Experts Speak Out” będzie dla wszystkich poszukujących prawdziwych odpowiedzi i własnych konkluzji ws. zniszczenia wież World Trade Center 9/11, powodem do przemyślenia oficjalnej teorii przedstawionej przez rząd amerykański i do zastanowienia się nad implikacjami jakie niosą ze sobą te naukowe dowody, oraz uświadomienia sobie konieczności nowego uczciwego dochodzenia i da impuls do zrobienia czegoś w tym kierunku.

W załączeniu do wywiadów z ekspertami technicznymi pokazującymi dowody ws. WTC, film pokazuje też wywiady z psychologami, którzy pomagają zrozumieć jak trudno zmierzyć się z tymi dowodami większości z nas i jak ciężko poradzić sobie z tą nową rzeczywistością.

Na końcu wypowiadają się też rodziny ofiar 9/11 z ich wzruszającymi wspomnieniami i prośbą o sprawiedliwość dla ich bliskich, co zainspirowało nas do pokazania prawdy tym, którzy jej jeszcze nie znają.

“AE911Truth jest podbudowane zainteresowaniu towarzyszącemu temu ważnemu filmowi. Wierzymy, że ten film będzie wykorzystywany przez wszystkich pracujących na rzecz Prawdy o 9/11na całym świecie.
- Richard Gage, AIA, AE911Truth founder

 

 

 

Ściągnij MP4 & ISO $9.95

Ściągnij “9/11: „Explosive Evidence – Experts Speak Out” MP4 plik i oglądaj na swoim komputerze.

Kup DVD $18.95

Kup the DVD  

Kup “9/11: Explosive Evidence – Experts Speak Out” DVD, przetłumaczony na 17 języków, w tym polski, gdzie zaprezentowano wywiady z ponad 40 ekspertami w swoich dziedzinach. Sprawdź dlaczego miliony osób ma wątpliwości jak WTC 3 został zniszczony i dlaczego domagają się ponownie dochodzenia w tej sprawie.

Zawiera popularny “Solving the Mystery of WTC 7”, z narracją Eda Asnera.

Kup the DVD

Our movie website 911expertsspeakout.org

 

 


AE911Truth.org website